Spoločnosť VEOS, s.r.o. vznikla v roku 2001 pod pôvodným názvom KUBALA, s.r.o.. Na počiatku svojej činnosti sa spoločnosť VEOS, s.r.o. zameriavala na import a distribúciu stavebného náradia značky KUBALA. Dobré meno, vynikajúca platobná disciplína a množstvo obchodných kontaktov boli predpokladom na to, aby sa do ponuky spoločnosti VEOS, s.r.o. dostávali aj produkty iných značiek, čo prinieslo neustále rozširovanie sortimentu.

 

Za ostatných 10 rokov sa spoločnosť VEOS, s.r.o. vyprofilovala ako dodávateľ stavebného a maliarskeho náradia, stavebnej chémie a technických sprejov a sprejových farieb.

 

Prostredníctvom moderného webového portálu www.veos.sk, ktorý sme pre Vás pripravili, Vám spoločnosť VEOS, s.r.o. dokáže v tejto chvíli ponúknuť približne 5500 rôznych položiek v 3 kategóriách a vyše 70 podkategóriách.

 

Naši obchodní partneri určite ocenia výhody, ktoré zo sebou portál www.veos.sk prináša:

  • okamžitý prehľad o kompletnej ponuke nami ponúkaného sortimentu,
  • okamžitý prehľad o dostupnosti jednotlivých položiek,
  • vždy aktuálne ceny všetkých položiek zahrnutých v ponuke
  • Možnosť získania extra bonusu za platbu vopred (predfaktúra, hotovosť, dobierka, TatraPay, CardPay),
  • možnosť získania extra bonusu za nákup celých balení,

 

Široká verejnosť ocení možnosť nákupu z pohodlia domova a to najmä špecifických položiek, ktoré sú len zriedka dostupné v kamenných predajniach.

 

Spoločnosť VEOS, s.r.o. sa zameriava hlavne na veľkoobchodnú a distribučnú činnosť a práve portál www.veos.sk ponúka možnosť skvalitnenia spolupráce s obchodnými partnermi. Cieľom spoločnosti je dosiahnuť spokojnosť zákazníkov najmä vynikajúcim pomerom kvality a ceny ponúkaných produktov, profesionálnym prístupom a spoľahlivým servisom.

 

Časť sortimentu ponúkaného tovaru máte možnosť vidieť vo vzorkovej predajni, ktorá je umiestnená priamo v sídle spoločnosti VEOS, s.r.o..

Na spoluprácu s Vami sa teší celý kolektív pracovníkov spoločnosti VEOS, s.r.o..